About Traymuss

Traymuss czyli Remigiusz Trzcionka urodzony 23 maja 1979r.

traymuss, remigiusz trzcionka

traymuss, remigiusz trzcionka

Witajcie.

Jestem producentem muzycznym, aranżerem, muzykiem. Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem gdy miałem kilka lat od gry na garnkach, pudłach aż w końcu na pianinie 🙂

W roku 1993 rozpocząłem przygodę na tzw. demoscenie komputerowej.

Od 1997 sukcesywnie występuję na scenach z autorskimi kompozycjami. Czasami solo a innym razem z zaprzyjaźnionymi muzykami i artystami.

W 2006 roku ukazał się album „IMPLEXY”, stworzony wspólnie z Mobbym.
Oprócz Implexy moja muzyka gościła na wielu składankach: „Neuralize”, „No comerce ambient”, „Nectarine”, „Scene Event”, „Trance Zone” a także w wielu produkcjach (wizualizacje, intra, magazyny, animacje etc).

Moje produkcje, moja praca to również udźwiękowienie gier komputerowych i filmów.

W roku 2008 światło dzienne ujrzał nowy album, bardzo melodyjny, chilloutowy „Senses Of Dreams”, stworzony wspólnie z zespołem Implexy (Traymuss, Szudi, Remigiuss), którego jestem założycielem. Kolejne lata przyniosły następne wyzwania, nowy materiał muzyczny i liczne występy sceniczne.

2011 – Album Emotion.
2012 – projekt Pord Tuo
2013 – Symmetry of Sound, który zrodził się przy współpracy z saksofonistą Sax Machine.
2014 – Projekt One Existence
2014 – 2016 – Byłem aranżerem, twórcą i współtwórcą muzyki z zespołem Hellos. Wspólnie z Hellos występowałem na festiwalach i koncertach a teledyski z muzyka do dziś można zobaczyć w TV.

Utwory Traymussa można usłyszeć w krajowych i zagranicznych rozgłośniach. Jest współautorem muzyki specjalnie skomponowanej na Galę Bosku POLSAT z udziałem m.in. Tomasza Adamka, Grzegorza Soszyńskiego, Andrzeja Gołoty.

Od 2016 – Współpracuję z utalentowaną wokalistką Małgorzatą Staszak (Maureen Sky Jones), która zaowocowała takimi nagraniami jak „Road to Paradise”, „Later” i nadchodzącym polskojęzycznym pt. „Karma”.

Jestem również autorem muzyki do spektaklu Polsko-Węgierskiego pt. Frankenstein. Premiera odbyła się kilka lat temu i do dzisiaj z powodzeniem jest wystawiany na całym świecie:)

Mój rozwój muzyczny nie zwalnia, wręcz przeciwnie. Współpraca z innymi artystami, wokalistami i muzykami przyniosła kolejne produkcje.

Współpracuję również z zagranicznymi wokalistami. W maju 2017 roku ukazał się singiel pt. „We Can”, który stworzyłem wspólnie ze Szwajcarską wokalistką Kelii. Projekty w które się angażuję sięgają za ocean. Wokaliści Mba Shakor, Drew Schueler, Murphy Lee to znakomici artyści, ludzie z którymi powstały nowe ale różne od siebie nagrania.

Kolejne lata to nowe historie o których dowiecie się z moich utworów.

„Muzyka to moja pasja…”
„Scena rulez!”